…:::::SeRzEn!şLeR:::::…

Temmuz 7, 2007

Alen Markaryan, Sefa, Tuncay Özkan

Filed under: Güncel Yazılar — serzenis @ 8:37 am

 

Alen Markaryan, Sefa, Tuncay Özkan

– Bu ne şimdi ?

diyeceksiniz! bunların ortak özellikleri amigo olmaları. Evet hepsi birer tanınmış amigo. Alen Markaryan Beşiktaş Çarşı grubu olarak bilinen taraftar grubunun amigosu. Sefa Genç Fenerbahçelilerin Tribün reisi olarak adlandırdıkları Fenrebahçe amigolarından.

– Peki ya Tuncay Özkan ne alaka ?

Dediğinizi duyar gibiyim. Bi kaçınız tahmin etmiş olmalı ama. Cumhuriyet mitinglerinden tanıdığımız yok yok daha öncedende kanaltürk televizyonun sahibi olarak bildiğimiz ve gündeme devamlı CHP’nin verdiği paralarla kanal kuran gazeteci olarak gelen kişi. Buda o mitingleri organize eden o mitinglerden çıkar sağlamaya çalışan amigolardan.

Yeri geldi Fettulah Gülen’e yılan dedi yeri geldi;

– Allahımızı çaldılar! Önce onlardan Allahımızı alacağız!

Dedi. Kimi zamanda konferanslarda;

– 1 Mayısı kim resmi tatil olmaktan çıkardı? Kenan Evren çıkardı tabi. Kim Ramazan ve Kurban Bayramını resmi tatil yaptı? Kenan Evren tabiki. Soruyorum sizlere Laik bir düzende dini bayram olur mu ?

Dedi… bu son yazdığım cümleri belkide toplum tarafından çok bilinmemekte birazda geçmişte kaldı denmekte kim bilir ? Belki Tayyib’in değişiyle gömlek değiştirmiştir. Ama benim bahsetmek istedğim tam olarak bunlar değil.

Ara sıra ne var ne yok diyerek baktığım Kanalturk.com.tr adlı kanalın internet sitesinde haberlerin altında yorum yapan dünyanın kendi etraflarında döndüğünü, bu ülkeyi kurtaracak bir tek kendilerinin kaldığını düşünen, kimi zamanda cuntacılığa sığınan, kimiz amanda sosyalist olan, hatta bazende milliyetçi bazen faşist… yani ne olduklarına bi türlü karar veremeyen bir zümre toplanmış nefis ve hevalarından yani kısaca işkembe-i kübradan sallayıp bir takım yorumlar yapmakta.

Yukarıda saydığım sıfatlardan birine işlerine geldiği şekilde sığınarak dini aşağılamakta, kendilerini çağdaş kültür medeniyeti seviyesinde bizleri yani milli görüşe gönül vermişleri yobaz, cahil, hiç bişeyden anlamayan bir birey olarak niteleyip hiçe saymaktalar.

Üye olup tüm o yorumlara tek tek cevap vermek istedim. Ama sora düşündüm ki başka işim mi yok!

Anlatsamda anlamazlar ki!

Kainatın Efendisinin anlattıklarını anlamayan beni mi anlayacak!

Bazen insanın ağırına da gitmiyor değil hani. Diyorsun ki kendi kendine;

– Ulan klavye delikanlığı yapacağına karşıma çıksan…

Sorada vaz geçiyosun bu söylediklerinden… Çünkü değmez.

Amigonuz tuncay özkan abiniz olmuş, Prof. Dr. Necmettin Erbakan gibi bilgili ve şahsiyetli bir insan ise sizin gözünüzde profesör bozuntusu olmuş. Varsın olsun. Bi tanesi de diyor ki;

– Sen hasta değilmiydin benim bildiğim hasta yatağında yatar!

Ulan dangalak! bıre ahmak! adam ne söylüyor bi kulağınla dinlesene bırak hastalığını da söylerdiklerini dinle ama kulağınla dinle başka uzuvlarınla değil!

Biz sizin kim olduğunuz ne mal olduğunuz ne kadar para edeceğinizi adımız gibi biliriz. Kanal D de yayın yaparken Tuncay, Hürriyet’te yazı yazarken Tuncay hiç parası olmadığı halde sadece gazetecilikten kazandığı paralarla kurduğunu söylediği Kanaltürk (Türk adı bu kadar basitmi ki kullanabiliyorsun sen kimsin ki Türk kelimesini kullanıyor ve ağzına alıyorsun… neyse konuyu dağıtmayayım) daha sonradan CHP para verdide kuruldu denen Kanaltürk bir asena hareketi ile bağımsız gazetecilerin kuruduğu bir kanal oluverdi.

Sözüne itibar etmediğiniz, hiç yerine koyduğunuz hocamın bi sözü vardı sizin yazdıklarınızı ve yaptıklarınız gördükçe;

– HADİ ORADAN, HADİ!

diyesim var.

       İsminin yazılmasını istemeyen serzeniş.wordpress okuyucusu arkadaşımızın yazdığı bir yazı. Kendisine teşekkür ediyoruz.

Reklamlar

2 Yorum »

 1. Böyle zırvalayacağına, Erbakan’ı dinle. Fetullahçı yalanlara kanacağına gel benle konuş. Ben her arayana çıkarım. Her görüşmek isteyenle görüşürüm.İnternette gezerken gördüm yazını, adını koyamamışsın ama karşıma çıkmaktan bahsedriyorsun. Bekliyorum.İyilikle,iyilikle. Nasıl istersen öyle.
  Sonra Türklüğüme, müslümanlığıma laf edemezsin. Şimdi sana kanı bozuk desem olmaz. Diyemem. Ama sen hengi cüretle bunu söylüyorsun.
  Türküm , müslümanım ve senin gibi düşünmüyorum.
  Ne yapacaksın.Hemen öldürmen vurup kırman mı gerekiyor.
  İstersen önce bir dinle.Belki benim de haklı taraflarım vardır.
  Bekliyorum.

  Yorum tarafından tuncay özkan — Temmuz 14, 2007 @ 9:41 pm | Cevapla

 2. peki sen tarikatlardan nemalenıp nemalanmadıını söylesene,onların borusunu öttürüyosun,namuslu dürüst insanlara çamur atıp müslümanlıktan bahsediyosun…İftira =büyük günah

  Yorum tarafından ozan — Ocak 3, 2008 @ 8:29 am | Cevapla


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

WordPress.com'da ücretsiz bir web sitesi ya da blog oluşturun.

%d blogcu bunu beğendi: