…:::::SeRzEn!şLeR:::::…

Haziran 30, 2007

Bir istek / Farklı bir site.

Filed under: Güncel Yazılar — serzenis @ 11:26 pm

Mail adresimiz yoluyla gelen daveti geri çevirmedik. Önerdiğiniz siteyi dolaştık. İsteğiniz doğrultusunda sitemize taşıma kararı aldık. Bizler emeğe saygılı kişileriz. Bu site için teşekkür ediyoruz sizlere. Emeğinize , elinize sağlık . Tabi sitenin bazı bölümlerini görmemiş okumamış olalım. Bu eksiklikleri ve hataları elbette sizlere bildiririz.

Sözü fazla uzatmadan sitenin adresini sizlerle paylaşmak istiyoruz ;

www.367.de.tl

Güncel bir konu, özgün yorumlar. Siz kimsiniz diye sorduğumuz vakit sitelerinde şu pasajlara rastladık ;

” Bazılarınız, bu söylemimizi boş ‘kardeşlik mesajları’ arkasından AKP propagandası yapmak olarak görebilir. Evet, inkâr da etmiyoruz zaten hangi tarafı tuttuğumuzu. Rakip saflarda olabiliriz, ama dürüst insan, ‘rakibimin aleyhinde olan herşey doğrudur’ dememeli. ‘367 Kararı’nın haksız ve hukuken tamamiyle tutarsız olduğunu kabul etmekle, kendi savunduğunuz görüşe ihanet etmiş olmaz, bilakis samimiyetinizi kanıtlamış olursunuz. Aslında hiç de herhangi bir partinin savunuculuğunu yapma hevesinde olmayan, aksine mümkün olduğu kadar günlük siyasî çekişmelerin dolayımına girmeden ‘kuş bakışı’ perspektifini korumaya çalışan çok sayıda vatandaş, bu üstüste ve göz önünde yapılan haksızlıklar karşısında, AKP’nin safına geçmek durumunda bırakılmıştır. Biz bile, işimiz gücümüz olmasına rağmen, gördüğünüz gibi, bu kadar kelam etmeye vakit ayıracak kadar dolmuş taşmışız.”

”Fakat yazılarda yer yer biz’ adılını kullandığımızdan ötürü, hakkımızda biraz bilgi verme ihtiyacını da hissetmiyor değiliz. Herhangi bir dernek, topluluk veya kurumla bağlantısı olmayan, kendince, karınca kararınca iş-güç sahibi olan, herkes gibi Cem Yılmaz ve Ata Demirer esprilerine gülen, uzun havalarla efkârlanan, misket eşliğinde göbek atan, bunun yanı sıra siyasî meselelere kayıtsız kalmamaya çalışan ve henüz 30’unun altında olan dört beş kişiden müteşekkil bir arkadaş grubuyuz sadece.

www.367.de.tl 

Reklamlar

Yorum Yapın »

Henüz yorum yapılmamış.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

WordPress.com'da Blog Oluşturun.

%d blogcu bunu beğendi: