…:::::SeRzEn!şLeR:::::…

Nisan 24, 2007

Hayırlı Olsun . . . .

Filed under: Güncel Yazılar — serzenis @ 6:24 pm

11. cumhurbaşkanlığına adaylığını resmen açıkladı. Vatanımız ve milletimiz için hayırlı olur inşallah. . Başörtüsü kampanyaları başlatan gerici kardeşlerimiz kuduruyordur belki şimdi. . Eşi başörtülü bir bayan. . Heralde kemalist arkadaşlarımızda kuduruyordur. . Suratları acaba Deniz Baykalınkine benziyor mu ?? Tandoğanda mı toplanacaksınız tekrar ? Veya İstanbulda mı düşünüyorsunuz ? Millet sizin yaptığınız ucuz politikaya cevap verdi. . Erkan Mumcu, Recai Kutan, Mehmet Ağar, Muhsin Yazıcıoğlu ve Devlet Bahçeli siz ve sizin gibilerine açıkca tavrını belirledi. . ”Hadi oradan” dedi size. . Bazı yazarlar amiyane tabirleriyle sizlere kıçlarıyla güldüler. . Çünkü sudan çıkmış balığı andırıyordunuz Tandoğanda. . Çünkü adi bir kırmızılık vardı suratınızda Meclis kürsüsünde. . Çünkü şerefsizce kampanyalarınız vardı sizin ( bu kampanyaları bilirsiniz ) . . Bu çünkü’leri uzatabiliriz. . Ama biz uzatmayacağız. . Uzun lafın kısası tekrar sayın Gül‘ün adaylığına hayırlı olsun diyoruz. . .

Reklamlar

2 Yorum »

 1. arkadaşım dengesizlik olur olabilirde bu kadarıda fazla
  ne söylediğinin farkındamısın sen benim bütün akrabalarım başörtülü wede sonuna kadar cumhuriyetçiyim..
  Cumhuriyetçilik Atartürkçülüktür peki Atatürkçülükte insanların şahsiz düşüncelerine görüşlerine yada dinciliğine dil uzatmak yada bunları kınamak warmıdır ???
  dini siyasete alet edip insanların wicdani dugularını bu şekilde sömüren insanlardan ne bekliyorsunuzki ???
  akp li arkadaşlar uyanın artık lütfen biraz çok çabuk oyuna geldiniz
  kendiniz bilirsizin ama merak etmeyin sizde zamanla herşeyi görceksizniz neyin ne olduğunu…

  Yorum tarafından aykut — Temmuz 25, 2007 @ 12:01 am | Cevapla

 2. Bakın arkadaşlar ne başı açık ne baş örtülü.Bu ülkede yaşıyorsak hepsi aynı haktan faydalanmalı.Aksi taktirde büyük önderimizin söylediği yoldan sapmış oluruz.Onun adını kullanarak çıkar sağlayanların ve başkalarının beyinlerini yıkamakla bir sonuca varmaya çalışan gerici düşüncelerden arınalım artık.Başkalarının özgürlüğünü kısıtlamadığımız sürece herkes özgür olmalı.ilim irfan yuvalarını yüz 30 kapasite ile çalıştırıp kendi kendimizi balytalamayalım.tüm vatandaşlara bu fırsatı verelim ki yüzde yüz kapasitenin coşukusu ile kanatlanalım.Yoksa bu ülkeyi yüz 30 kapasite ile kör topal götürmeye çalışmak vatana ve millete ihanettir.bunun başka açıklaması yok.Düşününki beyinlein büyük bir kısmının ilime yapacağı katkı engelleniyor.Muasır medeniyet budur.Aksi durumu savunmak yıkanmış beyinlerin desteği ile gericilik ,bencillik ve çıkarcı düşünceden ibarettir.Yoksa Büyük kurtarıcımız ve önderimizin arkasına sığınıp onun fikir ve düşüncelerini çarpıtarak bir yere varılamaycağı aşikardır.gelin bencilliği bırakalım ve kucaklaşalım.İmal edelim, yoketmeyelim, yakmayalım.Kimse bu ülkede başkasınından daha fazla hak sahibi değildir.

  Yorum tarafından Yakup AKBULUT — Şubat 8, 2008 @ 10:16 am | Cevapla


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

WordPress.com'da Blog Oluşturun.

%d blogcu bunu beğendi: